s
s
a

 

Nanogemi Mühendislik: JackUp Barge gibi kendinden yükselir üniteli açık deniz yapıları, büyük yük gemilerine ait ağır güverte vinçleri veya ambar kapakları gibi gemi donatı ve elamanlarının bunun yanı sıra çok gövdeli teknelerin, yeni teknolojik deniz taşıtlarının sonlu elemanlar yöntemiyle (FEA) yapısal analizlerini yapar. Ürün geliştirir, konstrüksüyonu optimize eder ve daha fonksiyonel hale getirir.

Bu müşterilerimiz için hem daha dayanıklı hem daha hafif hem de çok daha düşük maliyetli ürün anlamına gelir. Enerjinin daha verimli kullanılması anlamına gelir ki bu da bizim için daha temiz dünya demektir. Doğaya ve İnsana olacak en ufak bir katkı bizim için çok değerlidir.

Nanogemi Kano Gezisi ve Dalyan Tatili: Enerjide yeşil kalmak artık tüm taşıtlar için uluslararası bir zorunluluk haline gelmiş olsa da biz daha çok insanlığın ilkel taşıtlarını tatillerde insanların keyfine sunmayı tercih ettik. Dünyanın en gözde noktalarından biri olan Dalyan hem deltasıyla hem uzun kumsalıyla hem de Kaonosluların antik yerleşim yeri olması sebebiyle sıradışı doğayla iç içe bir tatil için muhteşem muhteşem bir yer. Böyle bir yer kanoyla gezmek, bisikletle dolaşmak ve yoga veya taiçi yapmak için kaçmaz bir fırsat. Tüm bu olanakları bir arada sunuyoruz.

Nanogemi amaç ve yöneylemi: Firma en ileri ve yenilikçi bilgileri takip etmeyi ve bunların doğayla uyumlu olanlarını uygulamayı ilke olarak benimser. “En uzun yollar bile küçük bir adımla başlar”, “boşluk ve doluluk birbirini izler” bu yüzden Nanogemi firması, geleceğin geçmişin bilgileri üzerine kurulu olduğunun farkındalığıyla hareket eder. Bu bilgileri en arı şekliyle kullanma ve geliştirme, insanlığın yararına sunmak gönülden görevidir.

NANOGEMİ MÜHENDİSLİK

KANO GEZİLERİ VE TATİLİ

Kemaliye Köyü No.: 3, Dalyan Yolu, Ortaca-Muğla-Türkiye

ORTACA V.D. 5050164100

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası,

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası

Üyesidir.

     
s
s